Nově tónování barev, míchací centrum CAPAROL - Vnitřní barvy, omítky, fasádní barvy, barvy na dřevo a železo ve více jak 10ti miliónech barevných odstínů!

Stavební Bazar Jurča je přední dodavatel stavebního materiálu a nástrojů. S širokým sortimentem nových i použitých produktů se snažíme uspokojit potřeby jak profesionálních stavebních společností, tak i domácích kutilů.

Dřevěné pelety LST ENplus A1, paleta 1050kg

6. 5. 2024
Dřevěné pelety LST ENplus A1, paleta 1050kg

Detailní popis produktu

Dřevěné pelety, LST, ENplus A1, paleta 1050kg, pytel 15kg


Balené dřevěné pelety z Trhanova ocení všude, kde je potřeba spalovat kvalitní topivo a zároveň volit maximálně ekonomický provoz. Skvělé se hodí pro domácí automatické kotle a kamna na pelety. Ekologické topivo s vysokou výhřevností a nízkou popelnatostí je vyráběno z čisté smrkové piliny v českém závodě v Trhanově na Domažlicku. Lisují se výhradně z chemicky neošetřených zbytků dřeva, neobsahují chemická pojiva nebo jiné znečišťující látky.

Proč topit dřevěnými peletami LST?

  • Jsou vyrobeny jen ze smrkové piliny bez příměsi kůry.
  • Vykazují vysokou výhřevnost a minimální popelnatost.
  • Vynikají vysokou hustotou.
  • Mají nízký obsah vody.
  • Díky optimálním rozměrům se s nimi snadno manipuluje.
  • Hladký a neporušený povrch je zárukou malého otěru a nízké prašnosti.

Používáním vysoce hodnotného biopaliva využijete topné zařízení naprosto optimálně. Navíc nezatížíte životní prostředí spalinami a nesnížíte funkceschopnost kotle nebo kamen.

Jak používat dřevěné pelety LST?

Dřevěné pelety LST jsou určeny pro použití v automatických kotlích a kamnech na pelety. Při použití pelet se vždy řiďte instrukcemi k provozování konkrétního topného zařízení. Pelety chraňte před přímým kontaktem s vodou. Atmosférická vlhkost na kvalitu a vlastnosti těchto dřevěných pelet nemá vliv.

Balené smrkové pelety Vám doručíme. Jak? 

Zabalené zboží na paletě Vám dodáme pomocí auta s hydraulickou rukou. Také lze dovézt po pár kusech dodávkou s vlastním skládáním.

Balení: 15 kg pytel 

Paleta: 1050 kg (70 sáčků)

Sdílet Na Facebooku