Nově tónování barev, míchací centrum CAPAROL - Vnitřní barvy, omítky, fasádní barvy, barvy na dřevo a železo ve více jak 10ti miliónech barevných odstínů!

Stavební Bazar Jurča je přední dodavatel stavebního materiálu a nástrojů. S širokým sortimentem nových i použitých produktů se snažíme uspokojit potřeby jak profesionálních stavebních společností, tak i domácích kutilů.

Set podlahový nátěr garáže PN100

11. 3. 2024
Set podlahový nátěr garáže PN100

Nově u nás najdete také kompletní set jednosložkové rychleschnoucí barvy společně s ředidlem, válečkem, štětcem a páskou. Vhodné na betonové podlahy garáží, sklepů, hal, technických místností, teras, balkónů a zdiva. RAL 7045 (šedá).

A nejen to!

Sortiment od firmy Stachema na prodejně Stavebniny Jurča!

HX110 / EPROSIN FLEX

Flexibilní epoxidová hmota pro sešívání betonu, dynamických trhlin a sešívání spár. Lze probarvovat doporučenými pigmentovými pastami.

PX200 / Epoxidový nátěr na beton

Dvousložkový epoxidový podlahový nátěr na beton. Ideální pro nátěry průmyslově namáhaných betonových podlah, automyček, pro nátěry garáží, dílen atd. Vynikající chemická a mechanická odolnost, přilnavost, otěruodolnost a velmi dobrá kryvost nátěru. Tento nátěr je protiskluzný a certifikovaný pro styk s ropnými látkami. Systém 3 v 1 = penetrace, mezivrstva a vrchní nátěr. Barva RAL 7040 (šedá).

PX300 / GOREPOX M

Dvousložkový bezrozpouštědlový epoxidový nátěr na beton. Vhodný pro podlahy zejména v garážích, dílnách a skladech. Odolný vůči ropným látkám. Snadná aplikace, bez zápachu, i na vlhký podklad.

PX310 / GOREPOX-G

Dvousložkový bezrozpouštědlový epoxidový nátěr na beton. Vhodný pro podlahy zejména v garážích, dílnách a skladech. Snadná aplikace, bez zápachu, i na vlhký podklad.

S6005 / Ředidlo S 6005

Ředidlo S 6005 je určeno k ředění syntetických nátěrových hmot (např. PN100, Lignofix ZÁKLADNÍ BARVA) a všude tam, kde je výrobcem předepsáno. Aplikuje se štětcem nebo válečkem. Ředidlo lze použít také k čištění pracovního nářadí např. štětců použitých při aplikaci.

Lignofix ŘEDIDLO S 6300

Systémové ředidlo k výrobku Lignofix EPOXIDOVÝ DVOUSLOŽKOVÝ LAK. Lze jej použít i k ředění dvousložkových epoxidových nátěrů (např. řada SINEPOX), přičemž vždy doporučujeme konzultovat kompatibilitu s výrobcem nátěru. Ředidlo lze použít také k čištění pracovního nářadí, např. štětců použitých k aplikaci dvousložkového epoxidového nátěru.

Sdílet Na Facebooku