Nově tónování barev, míchací centrum CAPAROL - Vnitřní barvy, omítky, fasádní barvy, barvy na dřevo a železo ve více jak 10ti miliónech barevných odstínů!

Stavební Bazar Jurča je přední dodavatel stavebního materiálu a nástrojů. S širokým sortimentem nových i použitých produktů se snažíme uspokojit potřeby jak profesionálních stavebních společností, tak i domácích kutilů.

Spustili jsme nové stránky

12. 6. 2023
Spustili jsme nové stránky

S radostí oznamujeme, že Stavební Bazar Juča má nyní zbrusu nové webové stránky! Jako lídr v oblasti stavebních materiálů a nástrojů jsme se rozhodli inovovat a posunout naši online přítomnost na novou úroveň.

Naše nové webové stránky představují přehledné a intuitivní rozhraní, které zákazníkům umožňuje snadno procházet naši širokou nabídku produktů. Ať už hledáte plastová okna na míru, balkónové dveře na míru, vchodové dveře na míru nebo jiný stavební materiál, náš nový web vám umožní najít, co potřebujete, rychle a efektivně.

Kromě lepší navigace a vyhledávání jsme také zahrnuli nový e-shop, kde můžete objevit a zakoupit naše široké portfolio produktů online. Pohodlně ze svého domova si můžete prohlédnout naši nabídku a v případě potřeby nás jednoduše kontaktovat pro další poradenství.

Ve Stavebním Bazaru Juča jsme vždy zavázáni poskytovat nejlepší možné služby našim zákazníkům. Věříme, že naše nové webové stránky jsou dalším krokem k tomuto cíli.

Zveme vás, abyste navštívili naše nové webové stránky na www.stavebnibazarjuca.cz a objevili vše, co pro vás máme připraveno. Jsme přesvědčeni, že vám jejich návštěva poskytne inspiraci a ušetří čas při plánování vašich stavebních projektů.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Sdílet Na Facebooku